Patreon Anketi
Patreon.com/uveratuna 'dan podcast yayınladığım patreon hesabıma üye misiniz?
Patreon'a neden üye değilsiniz?

1.

Bu podcastleri su hava gibi ruhun ihtiyacı olan temel bir gıda görüyorum. Bunun için de aylık erişimi olabilecek en minimum miktar olan £1 yaptık.

3.

Ailevi meselelerden ötürü üye olamayanlar olabilir. -maddi anlamda eşine bağlı olma vs-. Onlar da umuyorum ki bir uzlaşı yolunu bulacaktır.

5.

3 alanda podcast üretiyorum. Biri psikoloji tadında diğeri fikir üzerine ve bir de radyo yayınlarımız var muhabbet ettiğimiz. İlgi duyacak birşeyler bulacağınızı düşünüyorum. En azından bir şans verin ve bir aylık deneme üyesi olun. Sonrasında dilerseniz iptal edebilirsiniz.

2.

Bulunduğunuz ülkede bu ödemeyi yapabilmek için statünüz ne olursa olsun bir kart elde edebilirsiniz. Bu zamana kadar onlarca kişi sırf bu patreona kayıt olabilmek için kendine kart edindi. Eğer herşeyi denediğiniz halde bunu başaramıyorsanız bir yakınınıza senelik ücreti toplu verebilirsiniz o da 1 senelik üye olur ve hesabından otamatik olarak her ay £1 çekilir.

4.

Patreon.com içerik üreticileri için dünyanın en popüler sitesi. Sizin kart bilgileriniz ve ödemeleriniz Patreon.com 'a oluyor. 

6.

Lütfen benimle WhatsApp veya email üzerinden iletişime geçin. Sizinle vaktim ölçüsünde özel olarak ilgileneceğim. WhatsApp ve Email için aşağıdaki ikonlara tıklayabilirsiniz.